Home » Meble » Oszczędzamy przestrzeń – meble rozkładane
meble rozkladane

Mając do dyspozycji niewielką przestrzeń, którą musimy zaaranżować jako salon, a może również jako sypialnię, warto wybrać meble rozkładane. Dzięki nim bez najmniejszych problemów optymalnie wykorzystamy dostępną powierzchnię wnętrza. Na obecnym rynku w tej kwestii znajdziemy szeroki wybór. Niemniej jednak podpowiadamy również pomysł mebli produkowanych na wymiar. Przyjrzyjmy się, co możemy wybrać.

Zacznijmy od sofy

Rozkładana sofa to świetny pomysł do salonu, w którym jesteśmy zmuszeni również do spania. Jeśli dysponujemy jednak sypialnią, rozkładany mebel w salonie może przydać się wtedy, gdy będziemy chcieli przenocować gości. W kwestii fasonów tego rodzaju mebli możemy zdecydować się na minimalistyczny wybór, który pasuje do każdej stylizacji wnętrza. Możemy wybrać szalenie modny styl vintage lub glamour. Wystarczy puścić wodze fantazji, by znaleźć coś inspirująco dobrego dla siebie.

Przejdźmy do narożnika

Małe pomieszczenia, a dokładnie salony czy sypialnie, gdzie potrzebujemy zaadaptować meble wypoczynkowe, wymagają rozsądnych rozwiązań. Jednym z nich jest narożnik na zamówienie, czyli doskonale dopasowany mebel pod kątem dostępnej powierzchni. Wybieramy wówczas nie tylko jego wymiar, ale też fason, kolor i materiał obiciowy. Narożnik posiada po rozłożeniu zwykle większą powierzchnię do spania niż sofy. Jest więc lepszym pomysłem, jeśli chodzi o to, by spełniał rolę łóżka małżeńskiego. Życzymy udanych rozwiązań aranżacyjnych i jak największej satysfakcji z powodu realizacji śmiałych pomysłów.

2 thoughts on “Oszczędzamy przestrzeń – meble rozkładane

  1. Karol pisze:

    Na wymiar najlepiej.

  2. Daria pisze:

    Na wymiar to chyba jednak dużo drożej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*