Home » Salon » Czym są narożniki uniwersalne?
Czym są narożniki uniwersalne?

Czym są narożniki uniwersalne?Na sofy narożne w swoich salonach decydujemy się coraz częściej i możemy przypuszczać, że taki trend zostanie zachowany. Jest to rozwiązanie, które jest nie tylko estetyczne i dodaje nowego uroku naszemu salonowi, ale także pozwala oszczędzić sporo wolnej przestrzeni. Niekiedy mamy jednak problem z dobraniem strony narożnika. Jeśli nie wiesz, czy w twoim mieszkaniu lepiej sprawdzi się narożnik prawy, czy lewy, postaw na narożniki uniwersalne.

Narożniki obustronne

Największą zaletą narożników uniwersalnych jest to, że ich krótszy bok możemy ustawić tak po prawej, jak i lewej stronie dłuższego siedziska. Dzięki temu o tym, jak i gdzie ustawimy naszą narożną sofę, nie musimy decydować już na etapie zakupu. Poza tym jest to wielki plus przy wszelkich remontach salonu. Kiedy dojdzie do zmiany ustawienia poszczególnych mebli, będziemy mogli mieć większe pole manewru, gdyż sofa dopasuje się do każdego narożnika w salonie.

One thought on “Czym są narożniki uniwersalne?

  1. Agata napisał(a):

    Narożniki uniwersalne są może i dobre, ale mają też swoje wady. Często, aby połączyć oba moduły, musimy z jednej strony nacinać materiał, a więc później zmiana pozycji z lewej na prawą i odwrotnie nie jest już możliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*