Home » Sypialnia » Jakie łóżko do sypialni?
Jakie łóżko do sypialni?

Sypialnia to jedno z najbardziej intymnych miejsc w domu, gdzie aranż często przystosowany jest do upodobań samych użytkowników tego wnętrza. W sypialni często można puścić wodze fantazji i zaaranżować ją w taki sposób, aby nawiązywała do bardziej intymnych scen. Mówi się tu głównie o oświetleniu, które lekko przytłumione można pomagać niektórych sytuacjach. Kolejnym zagadnieniem może być kwestia doboru umeblowania. Zestawy sypialniane są zwykle typowe, ale można nieco odmienić swój styl poprzez nieco inne łóżko.

Okrągłe łóżko i wypoczynek

Wiele osób aranżując swoją sypialnię bierze pod uwagę łóżko okrągłe, które widziane było do tej pory głównie w filmach. Okrągłe łóżko to nie tylko efektowny aranż, ale także możliwość wypoczynku w nieco innej perspektywie. Najlepiej wybrać łoże o wygodnym materacu, o czym z pewnością większość pamięta. Okrągły materac i łoże doskonale dopasowane jest do wnętrz mniejszych. Duża sypialnia z takim łożem też znakomicie wygląda. Dodatkową rolę można odegrać uwarunkowując odpowiednią dozę oświetlenia nad łożem.

Sypialnia w nieco innej stylizacji

Oczywiście aranżując sypialnię po nowoczesnemu, możesz wziąć na cel także inne dodatki. Meble do sypialni z łatwością można dopasować także i do okrągłego łoża. Fantastycznie przy tym wyglądają stoliki nocne w charakterze rustykalnym. Odpowiednia szafa klasyczna, dekorowana pozwoli wydobyć z wnętrza nieco gustu. Ponadto świetnie może także wyglądać niewielki, okrągły, puszysty dywan, w jasnym kolorze, aby jeszcze bardziej podkreślić nawiązanie do idealnych, okrągłych kształtów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*