Home » Sypialnia » Okrągłe łóżko w twojej sypialni
Okrągłe łóżko w twojej sypialni

Okrągłe łóżko w twojej sypialniŁóżko to nieodzowny element każdej sypialni. Moglibyśmy powiedzieć, że jest to mebel, bez którego nikt z nas nie wyobraża sobie tego pomieszczenia i jest to zrozumiałe. Warto tutaj dodać, że dziś rynek jest bardzo szeroko zaopatrzony w łóżka i żaden klient nie powinien mieć problemów z tym, aby znaleźć model, który mu odpowiada. Mówimy tutaj tak o łóżkach standardowych, jak i tych nowoczesnych, które niekiedy są nietuzinkowe i zupełnie inne od reszty. Doskonałym przykładem takiego łóżka, na pewno jest okrągłe łóżko Circus, które jak sama nazwa wskazuje, jest w kształcie koła. Przyjrzyjmy się w związku z tym temu modelowi i zastanowimy się nad jego funkcjonalnością.

Praktyczne i funkcjonalne

Wydawać by się mogło, że spanie na okrągłym materacu nie jest praktyczne. Niemniej jednak nie do końca jest to prawda, bo w tym przypadku, na pewno nie będziemy podczas snu odczuwać dyskomfortu. Sam materac także jest bardzo dobry. Łącznie ma on 20 cm i składa się z 15 centymetrowej zimnej pianki wysokoelastycznej oraz 5 cm miękkiej pianki HR K-35. Wpuszczony jest on w okrągłą, miękko tapicerowaną ramę. Dodajmy też, że pod materacem znajduje się prostokątny pojemnik na pościel.

Koszt zakupu

Okrągłe łóżko Circus ze względu na swoją unikalność nie może być rzecz jasna tanie. No i nie jest, bo zapłacić za nie musimy w okolicach 7500 złotych. Mimo wszystko, jeżeli chcesz w swojej sypialni postawić na nietuzinkowe oraz rzadko niespotykane łóżko i oczywiście masz na nie wolne miejsce, to warto jest się przy tym modelu zatrzymać na dłużej.

2 thoughts on “Okrągłe łóżko w twojej sypialni

  1. Ania napisał(a):

    Oj przespałabym się na czymś takim, naprawdę niezłe;)

  2. Michał napisał(a):

    Niby fajnie to wygląda, ale kurczę, okrągłe łóżko?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*