Profile LED w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużą popularnością. Wynika to głównie z faktu, że są łatwe w montażu oraz można stosować je dosłownie wszędzie – nawet na zewnątrz. Dodatkowo możesz zdecydować, na jakiej powierzchni mają się znajdować, a także, w jakim będą kolorze. Dowiedz się, jak profile LED można wykorzystać w aranżacji wnętrz.

Profile LED do oświetlenia głównego

Profile LED świetnie sprawdzają się jako oświetlenie główne. Możesz zdecydować nie tylko o długości listwy, ale także o rodzaju klosza. Co więcej, ten rodzaj oświetlenia niewiele kosztuje, a uzyskany efekt może na prawdę zaskakiwać. Dużą popularnością cieszą się gotowe listwy o długości od 1 m do nawet 3 metrów.

Postaw na innowacyjne oświetlenie schodów

Chcesz stworzyć niepowtarzalne oświetlenie schodów? W takim razie postaw na nowoczesne profile LED. W tym wypadku możesz zdecydować się na innowacyjne oświetlenie poręczy lub praktyczne pojedynczych stopni, które dodatkowo wyposażone są w nakładkę antypoślizgową.

Profile LED – poznaj ich szerokie zastosowanieProfile LED idealne do mebli

Profile LED doskonale sprawdzą się również do oświetlenia mebli. Ze względu na swoje właściwości możesz zastosować je zarówno w pokoju dziennym, jak i kuchni czy łazience. Cenisz estetyczne rozwiązania? W takim razie wybierz klosz, który zachwyci Cię kształtem. Dużą popularnością cieszą się nie tylko klosze mleczne, ale również aluminiowe z soczewką skupiającą światło.

Stwórz niepowtarzalny kinkiet z profilami LED

Chcesz stworzyć niezwykłą aranżację w swoim domu? W takim razie postaw na nowoczesny kinkiet wykonany z użyciem profili LED. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na kosz transparentny, aluminiowy, a nawet mleczny. Wybierz interesującą Cię długość i ciesz się kinkietem, o jakim marzysz.

Wybierz profile LED do podświetlania detali w swoim domu

Uwielbiasz, kiedy subtelne świtało podkreślająca elementy dekoracyjne domu lub biura? W takim razie koniecznie poznaj profile LED przeznaczone do oświetlenia krawędzi lub ram. Wariant ten doskonale sprawdzi się do wyeksponowania obrazów, rodzinnych fotografii czy banerów reklamowych. Możesz nawet wybrać wariant przeznaczony do elementów szklanych i przezroczystych.

Profile LED nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz

Chcesz sprawić, aby Twój ogród rozbłysnął światłem? W takim razie wybierz profile LED przeznaczone na zewnątrz. Model ten świetnie sprawdzi się do oświetlenia ścieżek oraz podjazdów. Możesz również wykorzystać go w domu do podłóg. Wybierz klosz transparentny lub mleczny, aby efekt był w pełni zgodny z Twoimi oczekiwaniami.