Urządzanie wnętrz dla jednych jest pasją, dla innych obowiązkiem, który wymaga mnóstwo pracy. Nie zmienia to jednak faktu, że w każdym wypadku zazwyczaj mamy określone oczekiwania co do uzyskanego efektu. Dowiedz się, w jaki sposób nowoczesne komody pozwolą Ci na stworzenie wyjątkowego wnętrza, o jakim marzysz.

Postaw na praktycznie urządzone wnętrza

Nowoczesna komodaJeszcze do niedawna minimalizm zestawiony z surowymi wnętrzami uznawany był za najmodniejszy. Aktualnie odchodzi się, od sterylnej bieli, na rzecz przytulnych, kolorowych dodatków. Te dwa trendy mają jednak wspólny mianownik. Współcześnie różnego rodzaju dodatki w postaci barwnych poduszek, przyjemnych pledów czy puszystych dywanów zdecydowanie zyskały na popularności, jednak minimalizm dotyczący ilości mebli jest wciąż aktualny. Nic więc dziwnego, że nowoczesne komody zyskały jeszcze większa zainteresowanie mimo zmieniających się trendów.

Nowoczesne komody idealne nie tylko do salonu

Trend dotyczący przestronnych pomieszczeń dotyczy nie tylko sypialni czy salonu, ale także łazienki. Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak sprostać aktualnej modzie, kiedy mamy do czynienia z kilkuosobową rodziną? Z pomocą przychodzą nowoczesne komody. Współcześnie mają one zdecydowanie szersze zastosowanie. Osoby posiadające nieduże łazienki chętnie wybierają nowoczesne komody, w których można pomieścić naprawdę wiele, nie tracąc przy tym przestrzeni. Jeszcze do niedawna powierzchnia między umywalka a podłogą pozostawała niezagospodarowana. Aktualnie chętnie wykorzystuje się każdy centymetr na przechowywanie potrzebnych przedmiotów.

Innowacyjne komody dla wymagających

Aktualnie nowoczesne komody zaskakują nie tylko ich wykorzystaniem, ale także wyglądem. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się nie tylko na praktyczną wersję wyposażoną w szuflady i półki z drzwiczkami. Dużą popularnością cieszą się także nowoczesne komody w wersji otwartej. Wyposażone jedynie w półki doskonale sprawdzają się w łazience do przechowywania ręczników, czy podręcznych kosmetyków.