Polowanie na smoki, przemierzanie kosmosu w gwiezdnym niszczycielu czy gra u boku światowych gwiazd futbolu, wszystkie marzenia, których nie jesteśmy w stanie zrealizować, w grach komputerowych stają się codziennością. Gaming rośnie w siłę i zdobywa serca fanów w każdym wieku, każdej narodowości. Niezależnie od tego, czy pasjonuje Cię historia, czy mroczne Science-Fiction - na nieustannie rozszerzającym się rynku wirtualnej rozrywki znajdziesz coś dla siebie! Komputer, konsola czy smartfon - niezależnie od tego na czym grasz, Twój pokój powinien być do tego przystosowany. Dziś podpowiemy Ci, czego nie może zabraknąć w pokoju prawdziwego gamera!

Centrum dowodzenia i serce pokoju gamera - biurko

Zaczynamy od podstawowego wyposażenia, którego wybór niesłusznie jest często bagatelizowany. Zwracamy uwagę na sprzęt, akcesoria czy krzesło gamingowe, kupując do tego byle jakie biurko, to błąd. Gdy przyjdzie czas na rozbudowę sprzętu, podłączenie drugiego monitora czy chociażby schowanie dodatkowych padów może się przecież okazać, że na biurku brakuje miejsca i przydałaby się w sumie dodatkowa szuflada. Zwykłe biurko do odrabiania lekcji, to zdecydowanie za mało dla gamera - zwróć na to uwagę wybierając miejsce pod swoje przyszłe stanowisko.

Gdy grafika za oknem nie powala - rolety

Drugą rzeczą, bez której pokój gamera będzie niekompletny są oczywiście rolety. Chyba każdy z nas doświadczył w swoim życiu oślepiających promieni słońca, nieznośnie odbijających się od powierzchni ekranu monitora. Ograniczona widoczność, irytacja i obciążenie wzroku, wszystkiego tego można uniknąć, montując w pokoju gamera dobrej jakości rolety!

Piedestał na trofea i kolekcjonerskie figurki

regał na gadżety i figurki gamera

Na samym końcu coś nie do końca oczywistego - przeszklony regał. Regały to nieodłączny element większości meblarskich zestawów, które znajdziemy w polskich mieszkaniach. Do pokoju gamera warto jednak postawić taki, z przeszklonymi drzwiami. Taki mebel to idealne miejsce na składowanie około gamingowych akcesoriów i skarbów prawdziwego nerda. Nie tylko fizyczne kopie gier, ale także wszelkiej maści figurki, bookarty, płyty czy gadżety - wszystko to będzie się pięknie prezentować, bezpieczne od kurzu na przeszklonym regale!