Milwaukee jest jedną z najprężniej działających firm w branży szeroko pojętych elektronarzędzi. Działa nieprzerwanie od 1924 roku, a bardzo dobre opinie na temat szerokiej gamy oferowanych produktów stanowią o wysokiej jakości oraz solidności marki. Milwaukee zajmuje coraz konkretniejsze miejsce w świadomości konsumenta, skupiając swoją uwagę na jakości, trwałości i profesjonalizmie konstruowanych narzędzi, tworząc trójstopniowy filar niezawodności.

Gama produktów

narzędzia milwaukee

Narzędzia Milwaukee będą optymalnym wyborem przy wszelkiego rodzaju pracach remontowych. W ofercie firmy znajdziemy bardzo szeroki wybór różnego rodzaju wiertarek, młotowiertarek, szlifierek oraz wkrętarek, które znajdziemy w dobrych sklepach z elektronarzędziami oraz w ofercie wielu dystrybutorów marki, z siedzibami rozmieszczonymi po całej Polsce. W ofercie znajdziemy również różnego typu akumulatory o zastosowaniach wysokoprądowych, które w połączeniu z wyżej przedstawionymi produktami tworzą całą gamę specjalistycznych narzędzi akumulatorowych, które są największą chlubą marki Milwaukee.

Zalety produktów

Od momentu założenia firmy, celem oraz głównym założeniem Milwaukee było dostarczenie produktu, który będzie najbardziej profesjonalnym wyborem elektronarzędzi na rynku. Dzięki temu obecnie otrzymujemy produkt, który posiada najnowsze rozwiązania technologiczne oraz szereg innowacji, które ułatwiają pracę. Narzędzia Milwaukee są również pod ciągłą obserwacją, wszelkie głosy klientów są wysłuchiwane i respektowane, w celu dostarczenia produktu, który będzie spełniał wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Potwierdzeniem tego jest modyfikacja nowych wkrętarek, tworząc luz na szynie, w celu usprawnienia oraz ułatwiania wyciągania akumulatora po zapyleniu. We wcześniejszych modelach użytkownicy mieli obiekcje w stosunku do akumulatorów, które po zapyleniu były trudne w wyciągnięciu. Dane techniczne oraz specyfikacja narzędzi dają do zrozumienia, że firma Milwaukee góruje, pod względem technicznym, nawet na tle bardziej popularnych marek.Dowodem na to są wszelkie testy narzędzi, które postawione przed ekstremalnie ciężkimi warunkami, spełniają wzorowo swoje pierwotne zadanie oraz założenie.

Bezpieczeństwo oferowanych narzędzi

Oprócz zalet oraz szerokiej oferty produktów bardzo ważną kwestią, dla firmy Milwaukee, są standardy bezpieczeństwa, które mają spełniać ich elektronarzędzia. Każda z dostępnych pozycji jest wyposażona w obudowy stworzone w przeważającej większości z materiałów metalowych, które chronią użytkownika przed wszelkimi obrażeniami mechanicznymi. Wszystkie dostępne akumulator, w każdym narzędziu Milwaukee, są wyposażone w specjalne, elektroniczne zabezpieczenia, które chronią nasze urządzenie przed różnego typu spięciami lub przeciążeniami.